A large and remarkable medallion with a special hanging that can be rotated is painted on both sides.


| Code: | 904-905H-Uriel-Michael |
| Manufacturer: | Aljančič |
| Price with VAT: | 1 124,30 $ |
| without VAT: | 929,20 $ |
| VAT: | 21 % |
| Availability: | Usually within 7 days |
| Frame: | smooth |
| Product size: | 38 x 59 mm |
| Oval size: | 37 x 44 mm |
| Product weight: | 11,35 g |
| Net weight of 14 ct. gold: | 1,85 g |
| without VAT: | 307,40 $ |
| Price with VAT | 372,00 $ |
| without VAT: | 456,90 $ |
| Price with VAT | 552,80 $ |
| without VAT: | 307,40 $ |
| Price with VAT | 372,00 $ |
| without VAT: | 456,90 $ |
| Price with VAT | 552,80 $ |
| without VAT: | 521,90 $ |
| Price with VAT | 631,50 $ |
| without VAT: | 819,80 $ |
| Price with VAT | 991,90 $ |
| without VAT: | 456,90 $ |
| Price with VAT | 552,80 $ |