This round medallion was firstly made for Mr. Jun to the Philippines. 14 carat gold and jewelry enamel.


| Code: | 1030H-Our-Lady-of-Perpetual-Help |
| Manufacturer: | Aljančič |
| Price with VAT: | 506,60 $ |
| without VAT: | 418,70 $ |
| VAT: | 21 % |
| Availability: | Usually within 7 days |
| Frame: | smooth |
| Product size: | 28 x 36 mm |
| Oval size: | 28 x 28 mm |
| Product weight: | 4,30 g |
| Net weight of 14 ct. gold: | 1,10 g |
| without VAT: | 220,70 $ |
| Price with VAT | 267,00 $ |
| without VAT: | 336,80 $ |
| Price with VAT | 407,60 $ |
| without VAT: | 307,40 $ |
| Price with VAT | 372,00 $ |
| without VAT: | 464,60 $ |
| Price with VAT | 562,20 $ |