This original Infant Jesus of Prague medal is minted of 14k. yellow gold (585/1000).
| Code: | 801-Infant-Jesus-medal-gold |
| Manufacturer: | Aljančič |
| Price: | on request |
| VAT: | 21 % |
| Availability: | Usually within 7 days |
| Frame: | without a frame |
| Product size: | 12 x 19 mm |
| Oval size: | 12 x 12 mm |
| Product weight: | 0,85 g |
| Net weight of 14 ct. gold: | 0,85 g |
| without VAT: | 187,40 $ |
| Price with VAT | 226,70 $ |
| without VAT: | 187,40 $ |
| Price with VAT | 226,70 $ |
| without VAT: | 187,40 $ |
| Price with VAT | 226,70 $ |
| without VAT: | 220,70 $ |
| Price with VAT | 267,00 $ |
| without VAT: | 220,70 $ |
| Price with VAT | 267,00 $ |
| without VAT: | 220,70 $ |
| Price with VAT | 267,00 $ |
| without VAT: | 220,70 $ |
| Price with VAT | 267,00 $ |
| without VAT: | 336,80 $ |
| Price with VAT | 407,60 $ |
| without VAT: | 208,40 $ |
| Price with VAT | 252,20 $ |
| without VAT: | 385,90 $ |
| Price with VAT | 466,90 $ |