Vyrábíme smaltované madonky, medailony, číselníky a ciferníky.

Vítejte v obchodu výrobce smaltovaných madonek

Vítejte u výrobce smaltovaných medailonů a smaltovaných ciferníků! Hledáte-li medailon konkrétního světce, napište zde vlevo do "Vyhledání výrobku" pouze jméno. Například: Kryštof a klikněte na šipky.

A teď o nás a o tom, co vyrábíme a prodáváme. V roce 1993 jsme založili malou rodinnou manufakturu, která se od počátku specializuje na výrobu  smaltovaných, ručně malovaných medailonů a madonek. Zákazníci často pravému smaltu říkají keramické madonky nebo porcelánové madonky. My mluvíme o pravém šperkovém smaltu, který ke svému vypálení potřebuje 700 - 850°C. Keramickými pigmenty malované miniatury vkládáme po několikanásobném vypálení do celozlatých ručně zpracovaných rámečků. Více viz O smaltu.

V ceně hotového medailonu je nejenom ručně malovaná madonka z pravého vypalovaného šperkařského smaltu, zasazená do rámečku z masivního pravého zlata (585/1000). Ale i nápis na rubové straně v černé barvě (kromě Miniatur) a dárková luxusní krabička s výrobním certifikátem. Každá naše madonka je jedinečná umělecká práce, kterou dnes již ani ve světě nezvládá mnoho výrobců.

3D medallion

Naše medailony jsou vždy vyobrazené v rámečku ze žlutého zlata. Přesto nabízíme i zasazení do bílého zlata. Stačí v objednávce napsat poznámku "bílé zlato" - cena zůstane stejná.

Naše ruční rytí zlatých rámečků je originální a podtrhuje jedinečnost každého kusu. Žádné naše dva gravírované rámečky nejsou stejné - každý je originál.

Naše madonky můžete vidět ve většině českých měst a čeští klenotníci také většinou u sebe mají katalog naší firmy. Proto se neváhejte Vašeho klenotníka nebo obchodníka se šperky zeptat na ručně malované madonky z pravého smaltu od specialisty na smalt Radka Aljančiče z Janova nad Nisou. Jistě Vám rád pomůže a naše zboží rád představí. Naši obchodní partneři jsou tady.
Madonka, která se otáčí zde na úvodní straně nese dvoubarevný nápis. Je to nadstandardní provedení, které můžeme na objednávku vyrobit i pro Vás. Zlatnickým dílnám nabízíme naše malované smalty jako polotovary a poradíme jak fastovat. Podívejte zde.

Vyrábíme také smaltované číselníky.

Přeji Vám vše dobré a doufám, že Vás osloví naše pečlivost a láska, se kterou jsme pro Vás každý medailon vyrobili. Naše výroba smaltovaných ciferníků
Najdi Medailony - Aljančič na Facebooku

Svatý otec Benedikt XVI. dal     
apoštolské požehnání naší práci.    

Radek Aljančič a první smaltovaný ciferníkNaše Apoštolské požehnání

     Radek Aljančič
     specialista na smalt
 
Madonky madony svaté medailony smalt
Copyright © www.aljancic.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.aljancic.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace