FAQ - Často kladené dotazy

aljancic.com

FAQ - Často kladené dotazy

Mohu si objednat medailon v bílém zlatě?
Ano. Všechy naše medailony lze objednat v rámečku z bílého zlata. Stačí do Poznámky k objednávce napsat: bílé zlato. Kvalita i cena zůstávají stejné (mění se pouze barva zlata na bílé).

Dokážete vyrobit úplně nový medailon světce, kterého ještě nemáte v nabídce? Jaká bude cena?
Ano, dokážeme. Je ale potřeba každou takovou zakázku vzájemně konzultovat. Dodací lhůta takové práce může být opravdu dlouhá. Cena grafické přípravy nového modelu je 4.000,- Kč. K této ceně je nutné přičíst vlastní cenu šperku, která je závislá na velikosti šperku a množství použitého zlata. Cena přípravy zcela nového nápisu je 2.000,- Kč.

Mohu se sprchovat se smaltovanou madonkou od vás?
Ano. Voda ani mýdlo našemu smaltu neuškodí. Dokonce ani potápění v moři a trvalý pobyt na rovníkovém slunci nemůže náš pravý smalt poškodit.

Jak očistit zlato na medailonku, který se dlouho nenosil?
Zlato doporučuji vyleštit, resp. přetřít utěrkou na zlato. Dá se pořídit ve specializovaných obchodech pro zlatníky a klenotníky. Ultrazvukové čištění nebo čistící roztoky na zlato či stříbro zásadně nedoporučujeme! Tyto procedury dokáží smalt nevratně poškodit.

Kolik let vydrží vaše madonka běžné nošení?
Dodnes máme vyzkoušeno, že dvacet let nošení naší madonky neubere smaltu ani jeho barvám vůbec nic. Madonka je stále jako nová a její test stále pokračuje. Pouze zlatý rámeček je časem poškrábaný.
K poškození smaltu ale může za určitých podmínek dojít: Pokud s madonkou na krku je i jiný přívěšek a dochází k nárazům a tření smaltů mezi sebou anebo smaltu s kamenem.
K probroušení zlatého závěsného ouška řetízkem zase může dojít, když si člověk s madonkou "pohrává" a tahá jí na řetízku ze strany na stranu...

Máte svůj vlastní obchod, kde bych si mohla madonku koupit?
Vlastní obchod nemáme. Soustřeďujeme se pouze na výrobu a naše medailony dodáváme do obchodů uvedených v Prodejní místa. Náš přímý prodej zajišťují tyto internetové stránky, na kterých se právě nacházíte.

 

Copyright © www.aljancic.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.aljancic.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace